DJ na SVADBU

DJ na svadbu so skúsenosťami a bohatým repertoárom pre zabavenie hostí všetkých vekových kategórií

Povedali o nás:

S DJom na svadbe sme boli veľmi spokojní, oceňujem hlavne vysokú flexibilitu a profesionalitu. Mali sme množstvo vlastných požiadaviek a tie nám boli do bodky splnené. Vrelo odporúčame.

Petra a Sepp

Dakujeme za skvelu zabavu, kazdy chvalil, ze bolo uzasne. Ja som spokojna, dopadlo vsetko super.

Anicka

Chceme Vam podekovat za velmi profesionalni pristup pri DJovani nasi svatby, byli jste vyborni! Dostavame na vas od hostu samou chvalu. Prejeme hodne stesti a budeme Vas doporucovat dale!

Bara a Ondrej

Profesionálny a veľmi kreatívny prístup za dobrú cenu. Zvládli ste to na výbornú, hrali ste čo nás bavilo a zatancovali sme si do sýtosti. Veľmi príjemné vystupovanie a komunikácia. Boli sme veľmi spokojní a páčilo sa nám všetko.

Martina a Jonny

Multižánrový DJ s bohatým repertoárom (od valčíkov cez ľudovky, polky, cigánske piesne, čardáše, repete hity, SK/CZ tvorba, zahraničné oldies hity 60., 70., 80., 90. rokov až po súčasné moderné Dance, Disco, Club, Jazz, Funky, Sax, Latino, Salsa, Pop, Rock, …)

• Hudobný Playlist & Blacklist prispôsobený na mieru pre Vás a Vašich svadobných hostí (radi vyhovieme Vašim hudobným prianiam a želaniam)
• Pomoc pri výbere hudby pre jednotlivé časti svadby, poskytnutie vzorovej osnovy pre plynulý priebeh svadobnej hostiny
• Tradičný ale aj netradičný program svadby so všetkým, čo k tomu patrí
• Vyvážené ozvučenie svadobnej zábavy v sále značkovou aparatúrou
• K dispozícii bezdrôtový mikrofón na príhovor alebo pre starejšieho
• Ozvučenie svadobného obradu v exteriéri (ozvučenie svadby napríklad v altánku)
• LED osvetlenie parketu, ktoré vytvorí ideálnu atmosféru pre tanečnú zábavu, výrobník jemnej hmly pre zvýraznenie lúčov svetiel
• Možnosť vytvorenia svadobného hudobného mixu na netradičný novomanželský tanec alebo svadobný flashmob
• Priestorové dekoračné LED osvetlenie sály, dekoračné osvetlenie stien vo voliteľnej farbe (celá sála bude farebne žiariť a dotvárať tak výzdobu)
• Možnosť špeciálne tématicky zameranej svadby (napr. farebne, hudobne, …)
Špeciálne pyrotechnické efekty pre zvýraznenie a spestrenie dôležitých momentov – napríklad slávnostný vstup do sály, prvý mladomanželský tanec, krájanie svadobnej torty, polnočný tanec, … veľa možností výberu efektov – napríklad iskriace fontánky, farebné konfety, bublinky, …)

 

 Fotografie našej práce na rôznych svadbách si môžete v nasledujúcej galérii. Nájdete tu všetko, od ozvučenia svadobného obradu, osvetlenie sály LED svetlami, prvý mladomanželský tanec, tanec s rodičmi, redový tanec, krájanie torty, špeciálne efekty a samozrejme DJa a tanečnú zábavu mladomanželov aj svadobných hostí.

Dekoračné osvetlenie sály

Pestré a elegantné žiarivé osvetlenie sály zladené do vašich obľúbených farieb alebo podľa farieb výzdoby…

Plazivý dym

Výnimočný efekt pre váš nezabudnuteľný prvý mladomanželský tanec! Vďaka plazivému dymu z našej ponuky vykúzlime z vášho prvého tanca nezabudnuteľný zážitok pre vás aj vašich hostí…

Iskriace fontánky

Špeciálny efekt iskriacich fontán pre zvýraznenie a upriamenie pozornosti na tanečný parket. Ideálne spestrenie svadby alebo stužkovej slávnosti.

Konfety

Farebne voliteľné vystreľovacie stužky pomaly dopadajúce na zem, napríklad pre veľkolepý záver prvého tanca alebo privítanie mladomanželov.

Ozvučenie svadobného obradu

Ponúkame ozvučenie svadobného obradu nielen v altánku ale aj na iných (ne)tradičných miestach, aby bolo Vaše svadobné „ÁNO“ dobre počuť.

Svetelné pozadie

Efekt „nočnej oblohy“ – Jemná látková stena pre vytvorenie romantického pozadia za mladomanželmi so svetelným závesom so stovkami malých žiaroviek.

Projekcia iniciálok

Pre každú príležitosť na mieru vyrobené logo alebo text s vkusnými ornamentmi Môže zobrazovať napríklad mená mladomanželov, Ty & Ja

UV osvetlenie

UV osvetlenie pomôže zvýrazniť bielu farbu a reflexné farby, takže nevesta so ženíchom alebo biele obrusy a závesy v svadobnej sále budú žiariť. Ideálne tiež pre program na UV scénky stužkovej slávnosti.