FAQ

FAQ – Najčastejšie Otázky & Odpovede

Vybrali sme zopár najčastejších otázok (FAQ), ktoré sa nás zvyknete pýtať a odpovedali sme Vám na ne.

V akých mestách pôsobíte a poskytujete služby DJa?

Naše služby ponúkame najmä v Poprade, Tatrách a širokom okolí. Po vzájomnej dohode služby zabezpečíme v rámci celého Slovenska.

 

Ako dlho pôsobíte ako DJ na spoločenských akciách?

Služby profesionálneho DJa na spoločenských udalostiach poskytujem už od roku 2008.

 

Aké piesne máte v repertoári? Čo ak chceme niečo netradičné/nechceme všetko tradičné?

Ako multižánrový DJ ponúkam bohatý repertoár piesní všetkých žánrov. Repertoár neustále individuálne obmieňam a prispôsobujem na mieru pre každého zákazníka, pretože každá akcia má svoj výnimočný charakter. Rád vyhovieme aj netradičným hudobným želaniam.

 

Máte karaoke?

Áno, vieme Vám ho zabezpečiť.

 

Čo všetko ponúkate na svadbu / stužkovú / oslavu?

Služby DJa, ozvučenie, osvetlenie, špeciálne efekty, … Všetko záleží od Vašich predstáv, vzájomnej dohody a od potrieb a možností pre ozvučenie/osvetlenie Vašej akcie.

 

Pošlete mi playlist, ktorý bežne zvyknete hrávať?

Takýto „bežný“ šablónový playlist nemáme. Ako sme spomínali, výber jednotlivých piesní je prispôsobený individuálne každej akcii podľa dohody so zákazníkom.

 

Akú máte aparatúru?

Používame vlastnú profesionálnu a spoľahlivú aparatúru overených značiek, aby sme na Vašej akcii vytvorili príjemnú akusticko-optickú atmosféru a aby sme sa vyhli zbytočným nepríjemnostiam, ktoré by mohla spôsobiť lacná aparatúra. V prípade potreby máme k dispozícii hudobnú zálohu, aby sme mohli pokračovať aj v prípade nepredvídateľných okolností.