Konfety

Ponúkame vystreľovacie svadobné konfety, stužky a stuhy. Používajú sa napríklad pre veľkolepý záver prvého svadobného tanca, privítanie mladomanželov pred kostolom po svadobnom obrade alebo na stužkovej slávnosti pri spoločnom speve maturantov. Sú dostupné vo voliteľných farbách. Odporúčame použiť 2-4 kusy a skombinovať dve farby, ktoré sa vo vzduchu premiešajú. Po zmiešaní pomaly dopadajú na zem a pri správnom nasmerovaní vytvárajú efekt konfetového dažďa. Efekty sú bezdrôtovo spúšťané na diaľku, sú certifikované a nehorľavé, takže je možné ich použiť aj v kombinácii s iskriacimi fontánkami. Sú určené pre použitie v interiéri aj v exteriéri. Vystreľovacie konfety ponúkame LEN s obsluhou a v prípade potreby zabezpečíme aj ich upratanie.

Iskriace fontánky

Špeciálny efekt iskriacich fontán pre zvýraznenie a upriamenie pozornosti na tanečný parket. Ideálne spestrenie svadby alebo stužkovej slávnosti.

Plazivý dym

Výnimočný efekt pre váš nezabudnuteľný prvý mladomanželský tanec! Vďaka plazivému dymu z našej ponuky vykúzlime z vášho prvého tanca nezabudnuteľný zážitok pre vás aj vašich hostí…

Dekoračné osvetlenie sály

Pestré a elegantné žiarivé osvetlenie sály zladené do vašich obľúbených farieb alebo podľa farieb výzdoby…